Алмазна пряма фреза DT2.06.010.12.0MR для карбона, стійка до абразивного зносу, високопродуктивна, довгий термін експлуатації. Ресурс цих фрез в 40 разів вище, ніж фрез, виготовлених з твердим сплавом! Для оброблювальних центрів та верстатів з ЧПК. Фреза має корпус з твердого сплаву твердістю 93.8 HRA, що гарантує особливо довгий строк експлуатації. Максимальна швидкість подачи ― 4 м/хв. Має 2 різальні пластини, може загострюватися 2-4 рази.
Переваги цього інструменту:
корпус є більш твердим і жорстким;
корпус сбалансировано, це усуває найменші вібрації при високих швидкостях і навантаженнях;
надійне затискання фрези в патроні;
загострення різальних граней фрез лазерною абляцією: відсутній перегрів області заточування; висока точність виготовлення різальної крайки.
D |
I |
S |
z |
L |
Артикул |
Ціна, євро |
6 |
10 |
12 |
2 |
75 |
DT2.10.020.10.0MR |
141.0 |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Оброблюваний матеріал | |
| Обробка матеріалу | карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 290 ₴











