АКЦІЯ

Пила 297.080.10P для алюмінію і його сплавів, латуні, міді 250x3.2x32 z80.
Негативний кут нахилу зубів.
Спеціальна зносостійка конструкція з довгим терміном служби і багаторазової переточуваннями. Для різання на маятникових верстатах і верстатах фронтального різу. Негативний передній кут нахилу зубів - сила різання притискає деталь до нерухомого робочого столу. Форма чергування зубів: трапецієподібний зуб / прямий зуб (трапецієподібна-пряма).
У корпусі пилки є лазерні прорізи, які знижують биття пильного диску, тим самим збільшують його ресурс. Зниження рівня шуму на 10 дБ. Завдана на корпусі накатка дозволяє диску працювати в ненапруженому стані, забезпечуючи довгий термін експлуатації інструменту. У корпусі є додаткові отвори під штифти, що перешкоджають прокручуванню та заклинюванню диску при старті або різкій зупинці.
Надійна, перевірена, високотехнологічна конструкція пили, точне балансування дає високу чистоту різу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT Utensili |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Латунь, Мідь |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Сталь, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 3.2 мм |
| Кількість зубів | 80 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Додаткові відчини | 2/12/64 |
| Передній кут нахилу зуба | -6° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 845 ₴



Відправка з 10 червня 2026