
Фреза кукурудза CNR.08.025.080.08R по HPL викид у бік
2 354 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: CNR.08.025.080.08R
Відправка з 09 червня 2026+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фрези кукурудза CNR.08.025.080.08R твердосплавні для чорнової обробки HPL, зносостійкі з ламачами остружка та дрібним кроком рашпілю для покращеного відведення остружка з під зони фрезерування. Конструкція фрези запобігає розшаруванню та висмикуванню волокон HPL. Форма різальної частини - фронтальна розетка.
Використовуються на верстатах з ЧПК.
Подача 2-5 м/хв

| Артикул |
D, мм |
I, мм | L, мм | S, мм | Ціна, євро |
| CNR.08.025.080.08R | 8 | 25 | 80 | 8 | 45.0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | HPL(компакт пластик) |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 354 ₴





