
Фреза ST51.03.006.060.06RE по плексигласу, полістиролу, алюкобонду чистова остружок донизу
1 778 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ST51.03.006.060.06RE
+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фрези твердосплавні ST51.03.006.060.06RE чистові для плексигласу, полістиролу, алюкобонду. Полірована канавка запобігає налипанню матеріалу, забезпечуючи тим самим ідеальну обробку. Викид остружка донизу та спеціалізований твердий сплав гарантують тривалий термін служби інструмента. Встановлюються на верстати з ЧПК.

| Артикул | D, мм | l1, мм | l2, мм | d, мм | Ціна, євро |
| ST51.03.006.060.06RE | 3 | 6 | 60 | 6 | 34.0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Alucobond |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 3 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 6 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 1 |
| Оброблюваний матеріал | |
| полістірол | полістірол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 778 ₴



