
Диск 226.030.06H для сендвічу 160х2х20 z30 сухий різ
2 144 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 226.030.06H
+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск 226.030.06H сухого розрізу до торцювальних і циркулярних пилок. Спеціальна форма зубів із мікрозернистого карбіду вольфраму. Довгий термін експлуатації. Ідеально підходить до Festool.
Диск не нагріває деталь під час пиляння, зменшуючи таким чином утворення іржі. Для розпилу впоперек. Порізка металевих труб та профілів.
Артикул |
Діаметр |
Посадка |
Товщина |
Зуби, шт |
Ціна, євро |
226.030.06H |
160 |
20 |
2.0 |
30 |
41 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT Utensili |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал |
| Вид обробки | Чистий рез, Поперечне пиляння |
| Матеріал кола | Сталь, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість зубів | 30 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | |
| Матеріал | сендвіч-панель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 144 ₴




