
Фреза SY26.08.015.060.08XE по сендвічу 8х15х60х8 пряма твердосплавна з алмазним покриттям
3 661 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: SY26.08.015.060.08XE
Відправка з 09 червня 2026+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пряма чистова твердосплавна фреза SY26.08.015.060.08XE з алмазним покриттям по сендвічу, стільниковим конструкціям. Два леза. Дзеркально полірована крайка. Завдяки алмазному покриттю значно збільшено термін служби інструменту. Зниження коефіцієнту тертя призводить до зменшення налипання матеріалу та покращеного видалення остружка, тим самим знижуючи температуру інструменту при роботі та збільшуючи ресурс фрези. Викид остружка вбік.
Оберти 16 000–18 000 об/хв
Подача 2-5 м/хв
| Артикул |
D, мм |
I, мм |
L, мм | S, мм | Ціна, євро |
| SY26.08.015.060.08XE | 8 | 15 | 60 | 8 | 70 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз, Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| матеріал | |
| оброблюваний матеріал | стільникові конструкції |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 661 ₴




