АКЦІЯ

Круг 236.250.16M по фіброцементу, гіпсокартону алмазний 250 мм
13 598 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 236.250.16M
Відправка з 09 червня 2026+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пилка алмазна для фіброцементу, гіпсокартону, шиферу 236.250.16M. Тефлонове покриття корпусу перешкоджає налипанню матеріалу, що розрізається. Термін служби порівняно з твердосплавним інструментом збільшується у 60 разів. Для настільних та переносних пилок.
Артикул |
Діаметр |
Посадка |
Товщина |
Зуби, шт |
Ціна, євро |
236.250.16M |
250 |
30 |
2.4 |
16 |
260.0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT Utensili |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Азбест, Шифер, Гіпс |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 16 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 598 ₴



