
Фреза 10х35х80х10 по карбону CVS.10.035.080.10R чистова
4 069 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: CVS.10.035.080.10R
Відправка з 15 квітня 2026+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фреза для карбону твердосплавна чистова. Відведення остружка донизу. Конструкція фрези запобігає розшаровуванню та витягуванню скляних та вуглецевих волокон. Висока продуктивність та довгий строк служби. Призначена для верстатів з ЧПК. В асортименті присутні інші типорозміри фрез, ціни та наявність згідно Вашого запиту надаються. Звертайтеся, будь ласка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMTECH |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 35 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Оброблюваний матеріал | |
| Обробка матеріалу | карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 069 ₴


