
Фреза CVS.04.015.060.04R для карбону чистова твердосплавна
1 293 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: CVS.04.015.060.04R
Відправка з 15 квітня 2026+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фреза CVS.04.015.060.04R для розрізання та фрезерування карбона чистова твердосплавна:
негативна спіраль
чистова обробка
відведення остружка донизу
конструкція фрези запобігає розшаровуванню та витягуванню волокон
спеціальний твердий сплав з високою продуктивністю
Призначена для верстатів з ЧПК. В асортименті присутні інші типорозміри фрез, ціни та наявність згідно Вашого запиту надаються. Звертайтеся, будь ласка.

| Артикул | D | I | L | S |
Ціна, євро |
| CVS.04.015.060.04R | 4 | 15 | 60 | 4 | 25 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 4 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Оброблюваний матеріал | |
| оброблюваний матеріал | карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 293 ₴




