Алмазна пряма фреза DT2.10.020.10.0MR для карбону, стійка до абразивного зносу, високопродуктивна, довгий термін експлуатації. Ресурс цих фрез в 40 разів вище, ніж фрез, виготовлених з твердим сплавом! Для оброблювальних центрів та верстатів з ЧПК. Фреза має корпус з твердого сплаву твердістю 93.8 HRA, що гарантує особливо довгий строк експлуатації. Максимальна швидкість подачи ― 4 м/хв. Во фрезі DT2.10.020.10.0MR окрім двох алмазних пластин стоїть додаткова твердосплавна торцева пластина (див.фото 5), яка допомагає врізанню в матеріал(z=2+1).
Фрези можуть загострюватися 2-3 рази.
Переваги цього інструменту:
корпус є більш твердим і жорстким;
корпус сбалансировано, це усуває найменші вібрації при високих швидкостях і навантаженнях;
надійне затискання фрези в патроні;
загострення різальних граней фрез лазерною абляцією: відсутній перегрів області заточування; висока точність виготовлення різальної крайки.


D |
I |
S |
z |
L |
Артикул |
Ціна, євро |
10 |
20 |
10 |
2+1 |
70 |
DT2.10.020.10.0MR |
178.0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Оброблюваний матеріал | |
| Обробка матеріалу | карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 203 ₴



