АКЦІЯ

Фреза DTS.12.020.12.0MR алмазна по карбону з торцевим зубом
9 823 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DTS.12.020.12.0MR
Відправка з 15 квітня 2026+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Алмазна фреза DTS.12.020.12.0MR для карбону з трьома алмазними пластинами з твердосплавним корпусом твердістю 93,8 HRA. Торцевий зуб для засвердлювання. Висока якість обробки поверхні, чудове видалення остружка з під зони обробки, зниження рівню шуму гарантовано. Швидкість подачі 5-7 м/хв. Можливість загострювання фрези - 3-4 рази.
Переваги цього інструменту:
-
корпус є більш твердим і жорстким. Це гарантує довгий термін експлуатації інструменту та валу верстату;
-
корпус сбалансировано, що усуває найменші вібрації при високих швидкостях і навантаженнях;
-
загострення різальних граней фрез здійснюється лазерною абляцією при якій:
-
відсутній перегрів ділянки загострювання;
-
висока точність виготовлення різальної крайки;
Збільшений у 40 разів термін експлуатації інструменту.
Артикул |
D=S,мм |
I,мм |
L,мм |
Лезо |
DTS.12.020.12.0MR |
12 |
20 |
70 |
2DP+1DP |
DP - кількість алмазних пластин

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | СМТ |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Алмаз |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Оброблюваний матеріал | |
| Обробка матеріалу | карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 823 ₴



