
Фреза кукурудза 6х25х70 цанга 6 для карбону CNS.06.025.070.06R
1 861 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: CNS.06.025.070.06R
Відправка з 15 квітня 2026+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фреза-кукурудза CNS.06.025.070.06R для HPL чорнова твердосплавна. Фреза з ламачами остружка на різальних гранях. Конструкція - торець "риб'ячий хвіст", що дає викид остружка донизу. Запобігає розшаруванню та висмикуванню скляних та карбонових волокон. Виготовлена зі спеціального твердого сплаву з тривалим терміном експлуатації. Встановлюється на верстати з ЧПК.

Артикул |
D=S |
I |
L |
Ціна, євро |
CNS.06.025.070.06R |
6 |
25 |
70 |
36 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMTECH |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Оброблюваний матеріал | |
| оброблення матеріалу | карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861 ₴





