Фреза-кукурудза LPF.CNS.06.025.060.06R для карбона чорнова твердосплавна. Фреза з ламачами остружка на різальних гранях. Конструкція - торець "риб'ячий хвіст", що дає викид остружка донизу. Запобігає розшаруванню та висмикуванню скляних та карбонових волокон. Виготовлена зі спеціального твердого сплаву з тривалим терміном експлуатації. Встановлюється на верстати з ЧПК.

Артикул |
D=S |
I |
L |
Ціна, грн |
LPF.CNS.06.025.060.06 |
6 |
25 |
60 |
1350 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Оброблюваний матеріал | |
| Обробка матеріалу | карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






