ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Стандарт: DIN 7483G, премія - якість, наявність центруючого леза, запатентована хвиляста різальна крайка, 2 різальні грані, хвостовик з 3 лисками.
Діаметр 40 мм, робоча довжина 60 мм, загальна довжина 90 мм. Матеріал - легована інструментальна сталь. Хвостовик 10 х 30 мм.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
для свердління без сколювання точних за розмірами глухих отворів, для крайових отворів, свердління під кутом в твердій та м'якій деревині.
Хвиляста геометрія запобігає зносу леза. Легке й без зусиль розрізання завдяки ідеальній геометрії різальної крайки.
ЗУБЧАСТА КРАЙКА:
Значно зменшений розігрів та підвищена стабільність при зміні напрямку свердління завдяки запатентованій формі леза.
ШИРОКІ ВІДВОДНІ ОТВОРИ:
Великий розмір каналів забезпечує ідеальне відведення тирси.
КОВАНЕ ВИКОНАННЯ:
Підвищена міцність конструкції.
ІДЕАЛЬНА КОНЦЕНТРИЧНІСТЬ:
Запобігає дисбалансу та вібрації й забезпечує точну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FISCH |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Набір | Ні |
| Параметри свердла | |
| Загальна довжина, мм | 90 |
| Діаметр ріжучої частини свердла, мм | 40 |
| Кількість ріжучих граней, шт. | 2 |
| Подрезатели, форма, кількість | Кільцева хвиляста форма |
| Хвостовик | |
| Довжина, мм | 30 |
| Діаметр, мм | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 109 ₴




