
Фреза SI01.06.027.070.06R гравіювальна спіральна зі сферичним торцем
1 355 ₴
- В наявності
- Код: SI01.06.027.070.06R
+380 (67) 573-17-53
- +380 (95) 422-21-93
- +380 (67) 573-17-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двоспіральна суцільнотвердосплавна фреза SI01.06.027.070.06R зі спеціальним кутом нахилу леза, радіусний торець з ефективним викидом стружки вгору. Чудова фінішна обробка низу деталі. Призначена для гравіювальних і 3D робіт на оброблювальних центрах та верстатах з ЧПК, машинах покрокового фрезерування, ручних фрезерах, оснащених цанговим затискачем або адаптером. Використовується для розкрою панелей, фрезерування за шаблоном, фрезерування твердих порід деревини, деревопохідних матеріалів, пластиків і ламінатів. Може працювати при великих швидкостях подачі за умови надійної фіксації деталі. Довгий термін експлуатації.

D=S |
R |
I |
L |
Артикул |
Ціна, євро |
|---|---|---|---|---|---|
6 |
3 |
27 |
70 |
SI01.06.027.070.06R |
26,2 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, ЛДСП, ДСП |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 27 мм |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴





